Tule tööle!

Tule ja aita statistikaametil läbi viia rahva ja eluruumide loendus 2021 ning anna oma panus maailma edukaima rahvaloenduse õnnestumisse!

Iga 10 aasta järel toimuv rahvaloendus annab tervikliku pildi rahvastikust ühel kindlal ajahetkel. Kogutud andmete põhjal langetatakse riigis olulisi otsuseid.

Otsime 1–2 kuuks rahvaloenduse küsitlejaid kõigisse Eesti piirkondadesse, klienditoe konsultante Tallinnasse ja andmetöötlejaid Viljandisse. Vaata töökuulutusi lähemalt, leia enda jaoks sobiv ja anna endast märku!

Tule tööle
Rahvaloenduse küsitleja

Rahvaloendaja tööks on elanike küsitlemine telefoni teel, vajadusel oma piirkonna elanike külastamine ja silmast-silma intervjueerimine, intervjuude tulemuste sisestamine andmete kogumise keskkonda ja edastamine küsitlusjuhile. Rahvaloenduse küsitlejaid otsime kõigisse Eesti piirkondadesse. Töö kestab 10. jaanuarist 15. märtsini 2022. Rahvaloendajana otsustad ise oma tööaja ja -koha üle, sest töö on paindlik.

Vaata lähemalt ja kandideeri siin: https://talendipank.ee/toopakkumine/dIqELJ

Rahvaloenduse klienditoe konsultant

Rahvaloenduse edukal läbiviimisel on üks võtmerolle klienditoe konsultantidel, kelle ülesandeks on abistada ja nõustada rahvaloenduse veebiküsitlusele vastajaid telefoni, e-posti ja chati teel nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Töö kestab detsembri lõpust 2021 jaanuari keskpaigani 2022, asukoht on Tallinn. Töö toimub graafiku alusel, ka õhtuti ja nädalavahetustel. Vajaliku väljaõppe anname kohapeal.

Vaata lähemalt ja kandideeri siinhttps://talendipank.ee/toopakkumine/yY1fSo

Rahvaloenduse andmetöötleja

Ajutise andmetöötleja ülesandeks on rahvaloendusega kogutud andmete kontrollimine, töötlemine ja korrastamine töötlusprogrammis. Andmetöötlejaid otsime Viljandisse vahemikuks 27. detsember 2021 kuni 15. jaanuar 2022. Töö toimub graafiku alusel, ka õhtuti ja nädalavahetustel. Programmi väljaõpe toimub kohapeal.

Vaata lähemalt ja kandideeri siin: https://talendipank.ee/toopakkumine/Ec6MOe